DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei turite klausimų dėl mūsų produktų ar serviso, klauskite – mielai atsakysime.

PRODUKCIJA

AŠ ESU ALERGIŠKA(-S) RIEŠUTAMS / PIENO PRODUKTAMS / GLITIMUI AR KITIEMS INGREDIENTAMS. KUR RASTI INFORMACIJĄ APIE ALERGENUS?

Mes suprantame, kad turint alergiją yra sudėtinga išsirinkti skanėstą. Nors ir sudėtyje gali nebūti alergenų, deja, mes negalime garantuoti jog jų nebuvo aplinkoje tiek gamybos, tiek pakavimo metu. Dėl visų smaližių saugumo, rekomenduojame susisiekti su mumis dėl detalesnės informacijos ir kilusių klausimų.

AŠ SERGU DIABETU, AR TURITE KO IR MAN PASMALIŽIAUTI?

Siūlome net kelis produktus, kurie yra be pridėtinių cukrų, tačiau prieš vartojant, prašome atkreipti dėmesį į sudėtinę informaciją ir pasikonsultuoti su savo gydytoju dėl Jūsų organizmo tolerancijos natūraliems vaisiuose esantiems cukrums ar kitiems saldikliams. Dėl detalesnės produkto sudėties prašome susisiekti su mumis.

AR GALITE SUPAKUOTI KAIP DOVANĄ?

Tikrai taip! Kaspinėliu perrišime nemokamai. Dėl kitų pageidavimų prašome susisiekti prieš užsakymą telefonu (8 640 34472), žinute tinklapyje, Facebook ar elektroniniu paštu (darius@saldumynai.lt) ir mes pasistengsime išpildyti Jūsų pageidavimą esant galimybėms. 

BENDRIEJI KLAUSIMAI

AR TURITE PARDUOTUVĘ, KUR GALĖČIAU ATEITI APŽIŪRĖTI PREKES ASMENIŠKAI?

Taip! Turime dvi parduotuves patogiai įsikūrusias Vilniaus centre A. Jakšto gatvė 5 ir Klaipėdos gatvė 1 kur Jus pasitiks maloniai aptarnaujantis ir patarti Jums galintis personalas.

 

COVID-19 nacionalinio karantino laikotarpiu mes sutrumpinome darbo valandas bei imamės visų atsargumo priemonių užtikrinti Jūsų bei mūsų pačių saugumą. Naujas darbo valandas rasite čia.

AR GALIU ATVAŽIUOTI ATSIIMTI UŽSAKYMĄ ASMENIŠKAI?

Taip, galite! Prašome pasirinkti ‘Atsiimsiu parduotuvėje’ atsiskaitymo metu ir mes Jus informuosime, kai Jūsų užsakymas bus paruoštas. Užsakymą atsiimti galėsite adresu: A. Jakšto g. 5, Vilniuje. Prašome su savimi turėti užsakymo patvirtinimą ir asmens dokumentą.

TURIU ALERGIJĄ IR NORIU ŽINOTI INGREDIENTŲ IR ALERGENŲ INFORMACIJĄ.

Informacija pateikta produkto sudėties skiltyje yra bendrojo pobūdžio ir gali kisti. Dėl visų smaližių saugumo, rekomenduojame susisiekti su mumis dėl detalesnės informacijos ir kilusių klausimų.

KAS NUTINKA, JEI PREKĖS, KURIĄ UŽSISAKIAU, NEBETURITE?

Yra maža tikimybė, kad prekės nebeturėsime sandėlyje, tačiau taip atsitikus, mes Jus informuosime per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo. Pasibaigus prekei visi smaližiai galės pasirinkit rekomenduojamą alternatyvų produktą arba atgauti sumokėtą sumą įskaitant pristatymo mokestį arba gauti prekę vos jai atsiradus.

KOKS YRA PRODUKCIJOS GALIOJIMO LAIKAS?

Mes norime užtikrinti, kad visi smaližiai galėtų mėgautis šviežiausiais skanėstais, tad nelaikome didelių kiekių sandėlyje ir atsargas pasipildome iš gamintojų reguliariai.

AR YRA NUSTATYTA MAŽIAUSIA SUMA UŽ KURIĄ REIKIA PIRKTI?

Mes atsiprašome už nepatogumus, tačiau  rekomenduojama mažiausia užsakymo suma yra 15€. Esant mažesniam užsakymo kiekiui, pristatymo kaina nebūtų mažesnė.

KOKIŲ PRIEMONIŲ IMATĖS COVID-19 PROTRŪKIO METU?

Mes suprantame Jūsų susirūpinimą, tad siekdami kaip galima labiau apsisaugoti nuo viruso, rekomenduojame kiek įmanoma vengti tiesioginio kontakto su kitais asmenimis.


Darbo aplinkoje, mes laikomės griežtų higienos standartų: paviršiai yra kruopščiai valomi dezinfekciniu skysčiu, pakavimo metu yra naudojamos vienkartinės pirštinės, laikomasi maisto higienos normų.


Užsakydami prekes siūlome rinktis išankstinio mokėjimo būdus - kreditine arba debetine kortele arba išankstiniu pavedimu. Kad sumažintumėme kontaktus su kitais asmenimis, pristatymo metu apmokėjimo galimybės neteikiame.


Pristatymo metu, laikomės saugaus atstumo, klientui pageidaujant, galime palikti užsakymą nurodytoje vietoje.

UŽSAKYMAS

KAIP UŽSAKYTI IR APMOKĖTI?

Užsisakyti: Pasirinkite norimą prekę iš siūlomos produkcijos ir įdėkite į krepšelį. Alternatyviai galite tiesiogiai susisiekti žinute tinklapyje, Facebook, el. paštu darius@saldumynai.lt bei telefonu 8 640 34472.

 

Apmokėti: e-parduotuvėje galite atsiskaityti debetine ar kreditine kortele bei išankstiniu pavedimu.

 

Sąskaita faktūra: jeigu pageidaujate spausdintos sąskaitos faktūros, prašome pranešti komentare pirkimo metu ir mes ją Jums pristatysime kartu su prekėmis. Kitaip mes ją galime atsiųsti elektroniniu paštu.

AR GALIU UŽSISAKYTI TELEFONU?

Smaližių patogumui prekių pasirinkimas bei apmokėjimas galimas e-parduotuvėje Jums patogiu laiku. Tačiau, tiems smaližiams, kurie pageidautų užsisakyti telefonu, mes galime padėti! Kviečiame skambinti mums telefonu 8 640 34472, kur Jūsų užsakymą priims ir Jums patars apie siūlomus produktus nusimanantis draugiškas personalas. Užsakymą galite pateikti darbo dienomis tarp 10 ir 19 valandos.

TURIU KLAUSIMŲ APIE PRODUKTUS, AR GALIU SU KUO NORS PAKALBĖTI?

Visa Saldūs akmenėliai komanda yra puikiai informuota ir išmananti apie siūlomas prekes. Jei turite klausimų, mes turėsime Jums atsakymų! Nuo dydžių ir kiekių iki sudedamųjų ingridientų. Su mumis galite susisiekti darbo dienomis nuo 10 iki 21 valandos per žinutę tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt bei telefonu 8 640 34472.

KODĖL TURIU PATEIKTI SAVO KONTAKTINĮ NUMERĮ BEI ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ?

Jūsų kontaktinis numeris bei elektroninis adresas yra svarbūs dėl dviejų priežasčių. Mes su Jumis susieksime telefonu arba elektroniniu laišku dėl Jūsų užsakymo. Taip pat Jūsų kontaktinis numeris bus reikalingas pristatant užsakymą, kad galėtumėme Jus informuoti.


Prašome patikrinti “Spam” dėžutę, jei negavote iš mūsų patvirtinimo. Saldūs akmenėliai neperduoda ir neparduoda Jūsų asmeninės informacijos ir ji yra naudojama tik užsakymo vykdymo tikslais. Saldūs akmenėliai nenaudos Jūsų duomenų reklamos tikslais.

KAIP BUS PANAUDOJAMI MANO PATEIKTI ASMENINIAI DUOMENYS?

Mes vertiname ištikimus smaližius kaip Jūs ir niekada nesidaliname bei neparduodame Jūsų asmeninės informacijos kitiems asmenims ar kompanijoms kaip numatyta Bendrajame duomenų apsaugos reglamente. Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik užsakymo vykdymo tikslais.

KOKIUS MOKĖJIMO BŪDUS PRIIMATE?

  • Kreditines ir debetines korteles užsakymo metu;

  • Išankstinius pavedimus prieš pristatymą;

  • Atsiskaitymo pristatymo metu grynaisiais pinigais  neplanuojame dėl Jūsų ir mūsų saugumo.

AR GALIU ATSIIMTI PATS VIETOJE, KAD NEMOKĖČIAU UŽ PRISTATYMĄ?

Taip, galite! Prašome pasirinkti ‘Atsiimsiu parduotuvėje’ atsiskaitymo metu ir mes Jus informuosime kai Jūsų užsakymas bus paruoštas. Užsakymą atsiimti galėsite adresu: A. Jakšto g. 5, Vilniuje. Prašome su savimi turėti užsakymo patvirtinimą ir asmens dokumentą.

AR GALIU GRĄŽINTI UŽSAKYMĄ?

Atsiprašome, bet COVID-19 karantino laikotarpiu, dėl Jūsų ir mūsų saugumo, prekių atgal priimti negalėsime.

PRISTATYMAS

KUR PRISTATOTE?

Pristatome visame Vilniaus mieste ir dalyje Vilniaus rajono antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 iki 21 valandos. Jei turite klausimų dėl pristatymo ar pageidautumėte užsakymą gauti kitu metu, kviečiame susisiekti su mumis žinute tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt ar telefonu 8 640 34472 ir mes pasistengsime Jums pristatyti, jei galėsime.

AR PRISTATOTE VILNIAUS RAJONE IR VISOJE LIETUVOJE?

Atsiprašome, bet šiuo metu pristatome tik Vilniaus mieste ir dalyje Vilniaus rajono. Jei norite pasitikslinti adresą dėl pristatymo kviečiame susisiekti su mumis žinute tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt arba telefonu 8 640 34472 ir mes pasižiūrėsime ką galime padaryti.

KAIP VYKSTA PRISTATYMAS?

Siekdami, jog užsakymus gautumėte laiku, mes šiuo metu nesinaudojame kurjerių paslaugomis ir pristatome patys. Mes Jus informuosime apie pristatymo dieną ir laiko tarpą. Prieš vykdami mes su Jumis susisieksime nurodytu telefonu ir pasistengsime atsižvelgti į Jūsų pageidavimą.

AR GALIU NUSIŲSTI UŽSAKYMĄ KAIP DOVANĄ?

Taip, galite! Mes pristatysime Jūsų užsakymą nurodytu adresu Vilniaus mieste, prašome pranešti apie tai komentare iš anksto arba susisiekti su mumis kaip galite greičiau po užsakymo telefonu. Mus informavus, kad tai bus dovana, mes papuošime prekę kaspinėliu nemokamai. Jei pageidaujate dėžutės ar kitokio įpakavaimo prašome susisiekti su mumis prieš užsakymą. Taip pat prašome nurodyti gaunančio asmens adresą bei kontaktinį numerį, kad galėtume susisiekti pristatymo metu.


COVID-19 karantino laikotarpiu, dėl Jūsų bei gaunančio asmens saugumo, prašome, kad ir Jūs informuotumėte asmenį apie Jiems siunčiamą dovaną, kad Jie mūsų tikėtųsi ir galėtumėme užtikrinti saugų įteikimą.

JEI UŽSISAKAU ŠIANDIEN, KADA PRISTATYSITE?

Jeigu šiandien yra pristatymo diena ir užsakymą pateikėte pirmoje dienos pusėje – tikėtina, kad užsakymą pristatysime šįvakar. Jeigu užsakymas pateiktas kitu metu – pristatysime artimiausią numatytą pristatymo dieną.

KIEK KAINUOJA PRISTATYMAS?

Vilniaus mieste arba susitarus Vilniaus rajone užsakymams virš 30€ pristatymas nemokamas. Pristatymus vykdome antradieniais ir ketvirtadieniais tarp 17 ir 21 val.

 

​Pristatymo įkainiai:

  • Užsakymo suma 30€ ir daugiau – pristatymas nemokamas;

  • Užsakymo suma 15.00 – 29.99€ – pristatymas 2€;

  • Užsakymo suma mažiau nei 15.00€ – pristatymas 4€.

PALAUKITE, NORIU ATŠAUKTI UŽSAKYMĄ!

Mes suprantame, kad planai kinta, ir kad užsakymus gali tekti atšaukti. Susiklosčius tokiai situacijai, prašome susisiekti su mumis kaip galite greičiau. Mes pasistengsime padaryti viską, ką galime, kad padėtumėme Jums kol dar neišsiuntėme Jūsų užsakymo. Susiklosčius situacijai, kad Jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas, klientas prisiima visą atsakomybę grąžinti užsakymą padengiant siuntimo išlaidas. Siuntimo kaina nebus grąžinama. Norint grąžinti prekes, prašome neatidaryti pakuočių, nes pažeidus pakuotes negalėsime priimti prekės atgal.

AR GALIU NURODYTI PRISTATYMO INSTRUKCIJAS?

Mes suprantame, kad smaližiai gali turėti pageidavimų kaip ir kur pristatyti Jūsų užsakymą, pradedant vieta Jūsų pastate bei laikus kada esate namuose. Mes pasistengsime atsižvelgti į šiuos pegeidavimus nurodytus komentaruose užsakymo metu ir padarysime, kas yra mums įmanoma.

AR GALIU ATVYKTI ATSIIMTI UŽSAKYMO SAVARANKIŠKAI?

Taip, galite! Prašome pasirinkti ‘Atsiimsiu parduotuvėje’ atsiskaitymo metu ir mes Jus informuosime kai Jūsų užsakymas bus paruoštas. Užsakymą atsiimti galėsite adresu: A. Jakšto g. 5, Vilnius. Prašome su savimi turėti užsakymo patvirtinimą ir asmens dokumentą.

KAS NUTINKA, JEI MANĘS NĖRA NAMIE?

Mes Jus informuosime apie pristatymo dieną ir laiko tarpą. Prieš vykdami mes su Jumis susisieksime nurodytu telefonu ir pasistengsime atsižvelgti į Jūsų pageidavimą. Atsitikus, kad Jūsų nėra namuose susisieksime telefonu ir aptarsime galimybę pristatyti vėliau arba palikti Jūsų pasirinktoje vietoje. Tokiu atveju, mes Jums atsiųsime palikto siuntinio nuotrauką ir neprisiimsime atsakomybės, jei jis dings. Palikti galėsime tik iš anksto apmokėtus užsakymus.


Prašome atkreipti dėmesį, kad apie pristatymo dieną informuosime Jus iš anksto, tad prašome informuoti kaip galite greičiau, jei manote, kad Jūsų nebus namuose. Mes bandysime pristatyti tik vieną kartą, tad jei pageidausite, kad mes vėl pristatytumėme, mes taikysime pakartotinio pristatymo mokestį lygų pirminei pristatymo kainai, bet ne mažiau nei 2€.

AR ŽINOSIU TIKSLŲ PRISTATYMO LAIKĄ?

Mes žinome, kad nekantraujate paragauti skanėstų, tad smaližius informuosime prieš pradėdami pristatinėti užsakymus ir susitarsime dėl patogaus laiko.

 

NESKLANDUMAI SU UŽSAKYMU

UŽSAKIAU, BET NORIU ATŠAUKTI / PAKEISTI.

Mes suprantame, kad planai kinta, ir kad užsakymus gali tekti atšaukti ar pakoreguoti. Susiklosčius tokiai situacijai, prašome susisiekti su mumis kaip galite greičiau žinute tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt arba telefonu 8 640 34472. Mes pasistengsime padaryti viską, ką galime, kad padėtumėme Jums kol dar neišsiuntėme Jūsų užsakymo. Susiklosčius situacijai, kad Jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas, klientas prisiima visą atsakomybę grąžinti užsakymą padengiant siuntimo išlaidas. Siuntimo kaina nebus grąžinama. Norint grąžinti prekes, prašome neatidaryti pakuočių, nes pažeidus pakuotes negalėsime priimti prekės atgal.

GAVAU UŽSAKYMĄ, BET TRŪKSTA PREKIŲ ARBA GAVAU NE TAI, KĄ UŽSISAKIAU.

Jeigu manote, kad Jums buvo pristatytos ne visos ar klaidingos prekės, prašome pirma patikrinti užsakymo patvirtinimą ir jei matote, kad tikrai trūksta produkto ar gavote ne tai, ką užsakėte, susisiekite su mumis kaip galite greičiau žinute tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt arba telefonu 8 640 34472. Mes pasistengsime rasti sprendimą ir jei pamiršome dalį produktų – pristatysime be papildomo mokesčio esant pirmai galimybei.

NORIU GRĄŽINTI AR PAKEISTI.

Mes suprantame, kad norai kinta. Apgailestaujame, tačiau kokybiškos produkcijos grąžinti negalima. Jei visgi esate nusivylę produkcijos kokybe, prašome susisiekti su mumis per 72 valandas nuo pristatymo žinute tinklapyje, Facebook, elektroniniu paštu darius@saldumynai.lt arba telefonu 8 640 34472 ir mes pasistengsime rasti sprendimą.

Jei vis dar turite klausimų, susisiekite ir mes Jums mielai padėsime!

Bendraukime

MB "Saldūs akmenėliai"

Įmonės kodas: 304371600

darius@saldumynai.lt

8 640 34472

 © Saldūs akmenėliai 2020